O nas

 

Jesteśmy ekspertami finansowymi, specjalizującymi się w pozyskiwaniu kredytowania dla małych i średnich firm oraz kredytów hipotecznych dla osób fizycznych. Działamy głównie na terenie Opola, województwa opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego.

 

Od kilku lat pod nazwą JP FINANCE roku tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów, bazujących na wieloletnim doświadczeniu oraz rzetelnej wiedzy na temat rynku finansowego, zdobytej podczas pracy w bankowości. Wiedzę tę stale poszerzamy, bacznie obserwujemy rynek i weryfikujemy na bieżąco ofertę kredytową banków i firm leasingowych.

 

Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań finansowych, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Współpracujmy z  25  bankami oraz z firmami leasingowymi.

 

Pomagamy Klientom w uzyskaniu finansowania począwszy od wyboru optymalnej oferty finansowania, poprzez zebranie kompletu dokumentów, złożenie wniosku w instytucji finansowej, zawarcie umowy kredytowej/leasingowej, aż do uruchomienia kredytu/leasingu.

 

Zadowolenie Klientów JP FINANCE stanowi dla nas najwyższą wartość. Staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, angażując swój czas i uwagę. Koncentrujemy się zarówno na bieżących jak i na przyszłych potrzebach finansowych naszych Klientów.

 

Cechuje nas uczciwość i solidność w realizacji powierzonych zadań, dlatego grono naszych Klientów powiększa się głównie dzięki rekomendacjom, za które serdecznie dziękujemy naszym obecnym i przyszłym Klientom.

 

 JP FINANCE

 

NAPISZ DO NAS

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń

Temat *
Imię *
Nr telefonu*
E-mail *

Wysyłając formularz akceptuję
regulamin strony
Oprocentowanie depozytów
rynku międzybankowego
Money.pl - Kliknij po wicej
Depozyty 3m
2019-03-20
WIBID 3M 1,52+0,00%
WIBOR 3M 1,72+0,00%
WIBOR 1M 1,64+0,00%
EURIBOR 3M -0,31+0,00%
EURIBOR 1M -0,37+0,00%
Wspierane przez Money.pl
SŁOWNIK POJĘĆ FINANSOWYCH
Kredyt - Kredyt polega na odstąpieniu przez jedną ze stron (wierzyciela) drugiej stronie (dłużnikowi) określonej wartości w pieniądzu.

LTV - Stosunek kwoty kredytu do wartości nieruchomości będącej jego zabezpieczeniem. Wysokość tego wskaźnika ma wpływ na oprocentowanie, im niższe LTV tym niższe oprocentowanie.

WIBOR - WIBOR (ang.Warsaw Interbank Offered Rate) Średnia stopa procentowa funkcjonująca na polskim rynku bankowym oznaczająca stopę procentową po jakiej banki udzielają pożyczek na pieniężnym rynku bankowym.

słownik czytaj więcej
JP Finance na Facebooku